Dijital mikserler için uzaktan kumanda yazılımı
Studio Kiwi Müzik yapımcısı hakkında detaylı bilgi için tıklayınız

Dünyaca ünlü şarkıcı Prince öldü

 

prince-001

90’lı yıllara damgasını vuran pop müziğinin efsane ismi Prince’in bu sabah ölüm haberi hayranlarını üzdü. Süperstar’ın ölümüne dair ortaya farklı iddialar atıldı. İşte o iddialar…

Dünyaca ünlü ABD’li şarkıcı Prince, Minnesota’daki stüdyosunun asansöründe ölü bulundu. Prince’in sevenleri haberi alır almaz ünlü yıldızın evine akın etti. Prince’in ölüm nedeni henüz açıklanmadı.

Ancak ünlü dedikodu sitesi TMZ ve İngiliz tabloid gazetesi Daily Mail grip sebebiyle 15 Nisan’da hastaneye kaldırıldığı belirtilen Prince’e, aşırı doz uyuşturucu tedavisinde kullanılan ‘save shot’ın verildiğini öne sürdü.

57 yaşında hayata gözlerini kapayan ‘süperstar’ın hastanede ölümüme dek 6 gün boyunca tedavisinin yapıldığı ve Prince’in kendine özel oda verilmediği için hastanede kalmayı reddettiği iddia edildi.

Söz konusu kaynaklar tam adı “Prince Rogers Nelson” olan ünlü şarkıcının tedavisi için özel uçağıyla Illinois eyaleti Moline kentindeki havalimanına acil iniş gerçekleştiridiğini belirtiyor.

Geride onlarca hit olmuş parça bırakan Prince’in ölüm nedeni henüz tam olarak bilinmezken şarkıcı Aretha Franklin ilginç bir iddia ortaya attı. Prince’in ölmeden kısa bir süre önce grip benzeri belirtiler gösterdiğini belirten Franklin, müzisyenin ‘zika virüsünden’ ölmüş olabileceğini söyledi.

prince-002

Pop müziğin idolü Prince’ın eczane zinciri Walgreens önünde çarşamba günü çekilen bu görüntüsü ölümden önceki son fotoğrafı oldu.

prince-003

Geçtiğimiz cumartesi Minnesota’daki bir dans partisinde süpriz yaparak boy gösteren Prince’in bu karesinin sahnelerdeki son görüntüsü olduğu düşünülüyor.

prince-004

Instagram’da pazar günü paylaşılan bu karede Prince Minnesota caddelerinde bisitletiyle turluyor.

FacebookTwitterGoogle+Share

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir