Dijital mikserler için uzaktan kumanda yazılımı
Studio Kiwi Müzik yapımcısı hakkında detaylı bilgi için tıklayınız

Bob Dylan 75 yaşında

onstage during the 17th Annual Critics' Choice Movie Awards held at The Hollywood Palladium on January 12, 2012 in Los Angeles, California.

Billboard Müzik Ödülleri töreninde Kesha’nın performans sergilemesi başlıklı ödüllük dramanın sonunda genç şarkıcının sahnede yeniden cover’ladığı şarkı “It ain’t Me, Babe”i söylemesinin nedeni. Şarkının sahibi Bob Dylan, 75. yaş gününü kutladı. 50 yılı aşan müzik kariyerine hız kesmeden devam eden Dylan yeni albümü Fallen Angles’ı 20 Mayıs’ta yayınlamıştı.

Haziran ayı itibariyle Washington’da başlayacak turnesinin sonunda Ekim ayı itibariyle Paul McCartney ve The Rolling Stones’a sahnede katılacağı Desert Trip festivalinde sahnede olacak. Bob Dylan’ın kazandığı pek çok ödülün arasında Oscar ve Altın Küre de bulunuyor. 2001 yapımı Wonder Boys filmi için yazdığı Time Out of Mind şarkısı ile kazandığı film müziği ödülleri dışında aday olduğu 43 Grammy’den 12’sini kazanan Bob Dylan 1960’larda, üne kavuştuğu dönemin toplumsal içerikli parçaları ile bir neslin sesi olmayı başardı.

FacebookTwitterGoogle+Share

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir